Zarejestruj się
Ubezpieczenia
Pomoc
Kontakt

mapa strony
newsletter

Szukaj auta
 
Ogłoszenia specjalne

Informacje

Jak przesłać ogłoszenie ?
Jak znaleźć oferty ?
Oferta dla dealerów.
Cennik usług serwisu
Oferta ubezpieczeniowa
Kredyty i leasingi
Współpraca z serwisem

Oferta dla dealerów

Czy znasz"sekret" skutecznej sprzedaży

auta przez Internet? Ja go poznałem.

 

Internet jest świetnym wynalazkiem pod warunkiem, że potrafimy wykorzystać jego potencjał. Wyobraź sobie, że wgrywasz oferty ze zdjęciami do serwisu automoto-centrum.pl

W chwilę później na Twoją komórkę zaczynają dzwonić zainteresowani klienci. Pytają o szczegóły auta, umawiają się na spotkanie i kupują.

Zadowolony jest klient ponieważ otrzymuje świetne auto, serwis automoto-centrum.pl ponieważ sprawdził się jako parter w interesach oraz Ty gdyż zarobiłeś na tej transakcji sporą sumę pieniędzy.

Następnego dnia trafiasz na tą stronę. Czytasz tą ofertę i dowiadujesz się, że jest jeszcze bardziej skuteczna forma promocji.

 

 

Jest nią własna wizytówka pełniąca rolę internetowego katalogu z Twoimi ofertami.

Zakładasz taką stronę w zaledwie 2 minuty, uzyskujesz własny unikalny adres WWW i stajesz się posiadaczem firmowej strony internetowej.

Wystarczy teraz, że podasz adres choćby jednemu z klientów aby ten pocztą pantoflową przekazał go dalej swojemu znajomemu.

Telefon ciągle dzwoni a klienci którzy trafiają na Twoją stronę WWW widzą wyłącznie oferty przez Ciebie opublikowane.Znajomy kontaktuje się z Tobą aby pokazać swoją ofertę w Internecie. Na pytanie "ile za to zapłaciłeś informatykowi" odpowiada 1.500 zł + 200 zł miesięcznie za aktualizacje zawartości.

W tym momencie wpadasz w śmiech ponieważ Twoja strona na automoto-centrum.pl nie dość, że jest o wiele bardziej profesjonalna to kosztowała Cię jednorazowo 49 zł.

Dodatkowo wszelkie wgrywane przez Ciebie oferty widoczne są w bazie głównej serwisu automoto-centrum.plOczywiście jak każdy możesz stwierdzić, że praca informatyka jest lepsza choćby dlatego, że więcej zapłacisz. Nie sztuką jest jednak wydać 1.500 na stronę WWW lecz o wiele niższą kwotę na skuteczną wizytówkę.

W przeciwieństwie do informatyków i innych serwisów oferujących imitację wizytówek tylko w automoto-centrum.pl uzyskasz 30dniową gwarancję zwrotu wpłaconych środków.

Oznacza to, że bez względu na powód otrzymasz 100% kwoty którą wpłaciłeś.

 

Niestety jest to oferta promocyjna. Oznacza to, że w każdej chwili może zostać zakończona a obecna cena 49 zł powróci do normalnej czyli 199 zł netto/rok.

Oczywiście możesz skorzystać z ofert innych usługodawców. Gwarantuję Ci jednak, że po kilku dniach stwierdzisz, że rozwiązanie z którego skorzystałeś nie spełni Twoich obietnic. Nic wtedy nie będę mógł zrobić gdyż wszystkie wizytówki będą już sprzedane. Dlatego...

 

Podejmij teraz decyzję i kup w promocyjnej cenie 49.00 zł (199.00 zł/rok) własną wizytówkę internetową.

Formularz aktywacyjny


 

 

© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone